Finału konkursu na młodzieżowe innowacje

Dziś Marcin Rostek oraz Tomasz Rogala z klasy 2FD zakończyli prezentacje prototypów podczas finału konkursu na młodzieżowe innowacje organizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży. Do finału zakwalifikowało się pięć z sześciu pomysłów zgłoszonych przez zespół. Pierwsza część finału odbyła się 30 listopada podczas, którego Marcin Rostek, Tomasz Rogala oraz Szymon Tomaszewski prezentowali trzy innowacyjne produkty. Rozdanie nagród odbędzie się 19 grudnia 2017 roku. Życzymy powodzenia. Młodzież nad prototypami pracowała razem ze studentami Politechniki Warszawskiej miesiąc mając na każdy z pomysłów 1 500 zł. Jury było pod wrażeniem wniesionej pracy oraz profesjonalizmu prezentacji. Liczba pomysłów w finale oraz liczebność zespołu jest fenomenem w tym konkursie.