Nauczyciele

Nauczyciele ZSLiE

 Lp Nazwisko i imię Przedmiot
1 Lipińska Dorota geografia
2 Ostrowska Anna pedagog
3 Łęczycka Iwona przedmioty zawodowe, informatyka
4 Dziuban Paweł języka angielski
5 Wilhelmi Agnieszka przedmioty zawodowe
6 Mospinek Robert wf, bhp
7 Banaszczyk Mariola język polski
8 Berdychowska Marzena / s.Rut religia
9 Berger Katarzyna język angielski
10 Borkowska Ewa przedmioty zawodowe
11 Borkowski Krzysztof przedmioty zawodowe
12 Chrapkowska Lidia przedmioty zawodowe
13 Cygan Marek prawo
14 Detschman Krystyna biblioteka
15 Dyrda Sławomira geografia, język włoski
16 Fibich Monika przedmioty zawodowe
17 Grzelińska Katarzyna matematyka
18 Gutaker Grażyna przedmioty zawodowe, doradca zawodowy
19 Hess Piotr matematyka
20 Jurek Marcin język polski
21 Kaznowska Ilona język niemiecki
22 Kłysik Ewa przedmioty zawodowe
23 Kozdrój Alicja fizyka
24 Kożuchowska Teresa matematyka
25 Kuczyńska Krystyna język rosyjski
26 Kukla Piotr języka angielski
27 Laskowski Mikołaj religia, etyka
28 Leończuk Ewa przedmioty zawodowe
29 Lewandowska-Owczarczak Grażyna język angielski
30 Marciniak Angelika przedmioty zawodowe
31 Michałowska Marta psycholog
32 Mospinek Anna wf, edukacja dla bezpieczeństwa
33 Nieborek Dorota przedmioty zawodowe
34 Nowak Ewa matematyka
35 Ojrzanowska Katarzyna wf, wychowanie do życia w rodzinie
36 Ostrowska- Górecka Grażyna przedmioty zawodowe
37 Pietruczuk Klara geografia
38 Piotrowska Joanna wf, edukacja dla bezpieczeństwa
39 Piska Agnieszka język niemiecki
40 Przybyłek Elżbieta chemia, biologia, wos
41 Radek Elżbieta przedmioty zawodowe
42 Sanok-Schmidt Małgorzata pedagog, doradca zawodowy
43 Siedliska Bożena przedmioty zawodowe
44 Słomka Dorota język niemiecki
45 Sojka Agnieszka edukacja dla bezpieczeństwa, geografia
46 Stachura-Pawłowska Agnieszka historia
47 Stojanow Wiesława przedmioty zawodowe
48 Styś Małgorzata język angielski
49 Szklany Piotr informatyka
50 Szklarek-Kleszczonek Agnieszka język angielski
51 Szymańska-Abramczyk Małgorzata język angielski
52 Urzyczyn Małgorzata matematyka
53 Wasielkiewicz Hanna język polski
54 Wasilewska Grażyna historia, wiedza o społeczeństwie
55 Więckiewicz Urszula przedmioty zawodowe
56 Wilk Jolanta język polski, wok
57 Wójcik Damian przedmioty zawodowe
58 Wójcik Mateusz wf
59 Wróblewska Magdalena języka angielski, język hiszpański

24 oddziały Wychowawcy

1 fa – Katarzyna Grzelińska
1fb – Katarzyna Ojrzanowska
1fc – Patrycja Marciniak
1fd – Mariola Banaszczyk
1fe – Klara Pietruczuk
1fl – Dorota Słomka
2fa – Anna Mospinek
2fb – Sławomira Dyrda
2fc – Magdalena Wróblewska
2fd – Lidia Chrapkowska
2fe – Piotr Hess
2fl – Monika Fibich
3fa – Wiesława Stojanow
3fb – Marcin Jurek
3fc – Piotr Kukla
3fd – Małgorzata Szymańska-Abramczyk
3fe – Joanna Piotrowska
3fl – Agnieszka Sojka
4fa – Agnieszka Wilhelmi
4fb – Grażyna Ostrowska- Górecka
4fc – Ewa Leończuk
4fd – Mateusz Wójcik
4fe – Elżbieta Przybyłek
4fl – Grażyna Wasilewska