FINAŁ II WIELKANOCNEJ PACZKI DLA BOHATERA

07.04.2017r. dobiegła końca ogólnopolska akcja pomocy tym, którzy walczyli dla nas, za naszą ojczyznę. Dziś często ubodzy, schorowani, osamotnieni, żyją bardzo skromnie. W akcji mieli także swój udział pracownicy i młodzież naszej szkoły. Udało się zebrać dary, które zapakowano w piętnaście kartonów, opisano i opatrzono szkolną wizytówką.

Dzięki uprzejmości Pani Łucji Przełomskiej, (pani, która prowadzi sklepik i bufet szkolny) zostały zawiezione przez pedagoga szkolnego na miejsce zbiórki przy Placu Hallera 8, lok. nr 1.
Przekazano je na ręce p.Edyty Bojan, koordynatora akcji dla m. st. Warszawy.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy chcąc pomóc, i sprawić radość bohaterom-kombatantom, odpowiedzieli na apel włączając się w tę akcję.

Szczególne podziękowania za pomoc w akcji dla:
– p. Grażyny Wasilewskiej,
– s. Ruth, p. Uli Więckiewicz i Samorządu Uczniowskiego za przekazanie kartek świątecznych wykonanych przez uczniów,
– Klaudii z kl. I za kilkugodzinną pomoc po zajęciach lekcyjnych w inwentaryzacji darów i pakowanie ich do kartonów,
– kl. III Fd,
– p. Wiesława Roszczyka za pomoc w dźwiganiu kartonów z darami,
– p. Łucji Przełomskiej, także za dźwiganie kartonów z darami i za odwiezienie ich na miejsce zbiórki przy pl. Hallera 8.

18222246_806238569528989_1969954310164167866_n